SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Župný športový deň BSK
zdroj: SOŠPg

Župný športový deň BSK

Mladá garda

Dňa 6.10. 2021 o 6:30h sme sa stretli v peknom športovom areáli Mladá garda. Dva tímy – dievčatá volejbal a chlapci florbal, aby sme so cťou reprezentovali našu školu.

Na tejto najväčšej školskej športovej akcií kraja sa zúčastnilo aj vedenie BSK – Juraj Droba a legendy SK športu – napr. bratia Hochschornerovci alebo Miroslav Šatan, ktorí prišli podporiť mladých športovcov a športovkyne.

Chlapci
hrali prvé zápasy opatrnejšie, no potom sa skvele rozohrali a v poslednom zápase ukázali perfektnú formu. Na súperov to však nestačilo. V závere akcie začalo hustejšie pršať.

Zostava florbal tímu chlapcov: Kľačko Oliver, Šimovič Jakub, Kotlárik Rastislav, Mede Hiram, Bačík Marek, Martanovič Martin.

Dievčatá
podali krásny výkon, hrali zohrane, skvele si prihrávali a aj napriek jemnému dažďu a vysokej volejbalovej kvalite súperov hrali v skvelej atmosfére a nálade. Hrali vyrovnané zápasy, dali do hry všetko a navzájom sa povzbudzovali. Napriek tomu, ale nepostúpili do ďalších kôl...

Zostava volejbal tímu dievčat: Illíková Simona, Šegedová Sabina, Poláková Mária, Dedinská Laura, Moravčíková Erika, Šimorová Natália, Tomeková Anna, Schnóblová Ester, Pavlicová Diana
Mgr. Sebelédi

Mladá garda 2021 (7 obrázkov v galérii)

Najnovšie