SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Class Building Day 2019
zdroj: SOŠPg

Class Building Day 2019

V centre Bratislavy

V aktuálnom školskom roku zmobilizovala svoje sily na prípravu programu pre prvý ročník IV.B trieda. Aktivity sa opäť odohrávali v centre Bratislavy a žiaci si mohli vychutnať organizovanú činnosť nie učiteľmi, ale žiakmi. Stalo sa tak 20. 9. 2019, kedy sa prváci už aj neformálne zaradili do radov SOŠPg. Označení balónmi plnili úlohy s odhodlaním, ale občas aj obavami, čo pre nich starší žiaci pripravili. V rámci podujatia mohli odvážlivci získať aj žolíka za najextravagantnejší odev, ktorý im umožní vyhnúť sa 1 odpovedi. Šťastlivcom bol však obmedzený počet, takúto výsadu získali iba traja.
S. Klimeková, V. Zemanová

Spätná väzba žiakov:

Mali sme skvelú animátorku. Vôbec to nebolo také zlé, ako som čakala. Dobre sme sa zabavili a aj sa dalo dobre porozprávať.
Aktivity boli zaujímavé, voľné a primerané veku. Museli sme spolupracovať a bol som rád, že sme na vzduchu, zabavil som sa. Páčilo sa mi imitovanie pílky telom a mnohé iné, síce som tanec nevedel, ale nevadí.
Z pohľadu štvrtákov:
Myslím, že sme podujatie zvládli dobre. Žiaci boli skvelí, zapájali sa, nehanbili sa, mali zmysel pre humor. Pokojne by sme si to zopakovali.
Dobrá skúsenosť, menšie detaily budú nabudúce vylepšené. Deň dopadol super. Zvládli sme to na 1*.

CBD 2019 (11 obrázkov v galérii)

Najnovšie