SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Biela noc 2018
zdroj: SOŚPg

Biela noc 2018

Dojmy žiakov


Súčasťou  veľkolepého podujatia Biela noc sa stali aj naši 5 žiaci z II. BC a III. B. Okrem pozitívnych skúseností mohli nahliadnuť, čo predstavuje organizácia podobnej akcie. Vďaka čomu na vlastnej koži vnímali, aké úskalia, ale aj prínosy daná práca obnáša.

Dojmy žiakov priblížia ich vlastné vyjadrenia:

Na Bielej noci sa mi páčilo, že sme dostali hneď na začiatku svietiace vesty. Páčilo sa mi aj to, že som spoznala veľa nových ľudí, strávila pekný večer s mojimi spolužiakmi. Nepáčilo sa mi najviac to, že sme sa neobliekli viac. Mohla tam byť lepšia organizácia a hlavne nás mohli zaradiť na miesto, kde by sme mohli aj niečo hovoriť.
Emma, II. BC

Tento rok som bola ako dobrovoľník prvýkrát, takže som mala možnosť si to vyskúšať. Popravde, nebolo to úplne odlišné od toho, čo som očakávala. Ale bola mi oveľa väčšia zima, ako som očakávala. Skvelo sme sa zabavili, jediné, čo ma trochu sklamalo, bola organizácia a mierny chaos. A konečne som pochopila pravý význam dobrovoľníckej činnosti.
Sarah, II. BC

Akcia bola vlastne o tom, že bola do neskorých hodín a v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Vo svojej podstate som dával pozor na atrakciu a radil ľuďom, kam sa môžu ešte ísť pozrieť. Každopádne, aj keď to bola veľmi fyzicky i psychicky náročná prax, beriem ju ako pozitívnu.
Ivan, II. BC

Biela noc 2018 (4 obrázky v galérii)

Najnovšie