SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Týždeň v anglickom Devone
zdroj: Wikimedia

Týždeň v anglickom Devone

Jazykovo-poznávacia exkurzia do Anglicka

Informácia je predbežná. Cena závisí od počtu účastníkov. Pracujeme na tom, aby sme sa pri nižšom počte prihlásených spojili s inou školou a mohli exkurziu zrealizovať. V prípade dostatočne veľkej skupiny je možné zmeniť aj počet dní exkurzie. 
 
Predbežný záujem prosíme nahlásiť do 20. októbra.  Následne budeme kontaktovať rodičov, upresníme počet a organizačné detaily.

TÝŽDEŇ V ANGLICKOM DEVONE
 NA POBREŽÍ ATLANTICKÉHO OCEÁNU ...
 
... plný anglickej angličtiny, pod vedením skúsených lektorov jazykovej školy SOL, v bezpečnom prostredí malebných mestečiek a zaujímavej prímorskej prírody, s ubytovaním v osvedčených hosťovských rodinách.
Jazyková škola SOL má v súčasnosti 3 strediská v mestách Barnstaple, Bideford a Tiverton. Škola má 26-ročnú tradíciu výučby anglického jazyka pre mladých ľudí zo strednej Európy. Vyučovanie jazyka sa zameriava na netradičné formy mimo klasickej triedy. Z tohto dôvodu účastníci počas pobytu navštevujú turisticky zaujímavé miesta a „triedou“ sa stáva napríklad pláž, miestne trhovisko, záchranársky čln, poschodový autobus, reštaurácia,  múzeum, dobrovoľnícke centrum či lavičky na morských útesoch.
Rodiny, v ktorých sú študenti ubytovaní, sú oboznámené s programom každého dňa. Zabezpečujú dopravu na miesta stretnutia aj späť. Čas strávený s rodinou, zvyčajne ráno a večer, poskytuje množstvo príležitostí vidieť, ako to v bežných anglických rodinách funguje. Počas pobytu ste členom tejto rodiny. Študenti sa ubytovávajú v samostatných izbách po dvoch.
Navrhované termíny:
1. 5. – 7. 5. 2018   alebo   12. 6. – 18. 6. 2018
Cena pobytu vrátane transferu z letiska Heathrow do Devonu, plnej penzie, poplatku za celodenný program, výlety a vstupné do miestnych pamätihodností je 445 GBP.
Letenky zabezpečujeme zvlášť a cenu spiatočnej letenky odhadujeme na 150 EUR.
Plánovaná trasa cestou tam je z Bratislavy do Londýna. Naspäť z mesta Bristol do Viedne. Z Viedne  do Bratislavy autobusom RegioJet.
POZOR:  Pri rýchlom rozhodovaní môžeme získať výhodnejšie ceny leteniek!
Váš záujem nahláste vyučujúcim ANJdo 20. októbra 2017
Podrobnejšie informácie: Ing. Daša Hronská, dasa.hronska@gmail.com
http://www.sol.org.uk/student-english-language-courses/ 

 Ing. D. Hronská

Najnovšie