SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

2016/17 Vylet I_C

2016/17 Vylet I_C

2016/17 Za duchmi a strašidlami do Bojníc – výlet I. C.
 
Po úspešnom zvládnutí roka sme sa rozhodli pre spoločný oddych na koncoročnom výlete do Bojníc. Zábava začala už ráno vo vlaku, kedy sme hrali všelijaké hry a pani profesorky nám zadali  animačnú úlohu, v ktorej sme mali  rozlúštiť text napísaný Morseovou abecedou. Nebolo to veľmi jednoduché. Vďaka tomu sme však mohli pochopiť ,aké ťažké je naučiť sa ho naspamäť aj napriek tomu, že nám pomáhali menšie „ťaháky“. Po tom ako sme zašifrovaný text  rozlúštili objavili sme  definíciu, ktorú sme odovzdali. Súťažili sme o najkratší čas a správnu odpoveď.
Prvou zastávkou kde sme sa zastavili bol zámok Bojnice. O zámku sme sa dozvedeli mnoho zaujímavosti, no tiež o panovníkoch, ktorí tu vládli či jeho okolí. Po exkurzii v tomto zámku sme si spravili spoločnú fotku, ktorú môžete vidieť nižšie. Neskôr sme si tiež mali možnosť poprezerať okolie zámku, kde sme mali rozchod. Po obednej sieste sme sa vydali do Bojnickej ZOO. Videli sme mnoho zaujímavých zvierat a taktiež sme sa dočítali veľa zaujímavostí na informačných tabuliach. No a po absolvovaní poslednej zastávky sme išli späť na vlakovú stanicu. Nabití energiou a novými spoločnými zážitkami sme nasadli na vlak a pobrali sa domov.
Taktiež by som chcela poďakovať pani profesorkám – Nikovej, Štekláčovej a Bolchovej za to, že s nami na tomto výlete boli a tiež za spestrenie programu.
  Kvetka Danechová ,I. C
 

Najnovšie