SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

2015/16 Biela_noc

2015/16 Biela_noc

2015/16 Biela noc 2015
  Podujatia sa aktívne zúčastnili študenti PaSA ako kultúrni mediátori: N. Bartalská (III. C), D. Kráľová (III. C), L. Sýkorová (III. AB), J. Hrdinová (III. AB), S. Husaríková (IV. A), V. Nitschneiderová (IV. A), D. Kelementová (IV. A), A. Vrábelová (IV. A), N. Ivanová (IV. A), M. Jarábeková (IV. A), K. Surgentová (IV. A), R. Jakubová (IV. B), D. Parajková (IV. B), P. Samohýl (IV. B), D. Kuníková (IV. C), S. Tóthová (IV. C), P. Vaváková (IV. C), H. Leskovská (IV. C).
  Všetkým zúčastneným žiakom ďakujem a udeľujem riaditeľskú pochvalu za vzornú reprezentáciu Pedagogickej a sociálnej akadémie.
  G. Šimončičová
  Biela noc – 10. októbra sa v Bratislave po prvýkrát konal medzinárodný festival súčasného audiovizuálneho umenia. Svojím malým kamienkom prispela k tomuto festivalu aj naša škola, konkrétne osemnásť dobrovoľníkov - žiakov našej školy, ktorí v úlohe kultúrnych mediátorov boli na niektorých stanovištiach. Ani dážď neodradil masy návštevníkov, ktorí sa v sobotný večer presúvali Bratislavou s túžbou vidieť a zažiť niečo zaujímavé. Každý si určite našiel ten „svoj svetelný objekt“ – rozsvietený Ondrejský cintorín, svetielkujúce trávy v Medickej záhrade, Rozhlas – UFO, Narušitelia - svietiace zajace na Hlavnom námestí, Tancujúci dom... (stanovíšť bolo až 51) Napriek počasiu táto akcia vylákala do mesta tisícky ľudí a kto odolal, má šancu až o rok.

PS. Viete o tom, že VÚB vypísala súťaž o 3 najkrajšie festivalové fotky (viac na www.bielanoc.sk)
  Fotogaléria...
  Mgr. T. Filová
  Biela noc očami Jarky Duchoňovej, IV. C...
   
 
   
  Biela noc pdf
 
 
 
   
 
   
   
   

Najnovšie