SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

2014/15 Kosice ZUC

2014/15 Kosice ZUC

2014/15 Prehliadka ZUČ Košice 2015
  Fotogaléria...
 
 

Medzinárodná prehliadka záujmovej a umeleckej činnosti, Košice  apríl 2015
Posledné tri aprílové dni sme strávili v Košiciach na Medzinárodnej prehliadke umeleckej činnosti cirkevných škôl. My sme na tejto prehliadke prezentovali našu školu detským muzikálom a dvomi zborovými piesňami. Popri tom sme mohli vidieť mnohé inšpiratívne vystúpenia žiakov iných škôl Slovenska a tiež z Čiech. Aj porota bola veľmi zaujímavá, stretli sme sa s Martinom Mňahončákom (známy slovenský herec),  s Danielom Špinerom z hudobnej skupiny Komajota, klaviristom Martinom Husovským a tanečníčkou Beatou Gogovou. Za túto možnosť sme veľmi vďačné, nakoľko sme mohli vidieť aj krásu mesta Košice. Vo štvrtok doobeda sme navštívili aj interaktívnu výstavu Steel Park, kde sme sa oboznámili so spracovaním železa a rôznymi zaujímavými  fyzikálno-chemickými pokusmi.
                                                                       Barbora Petrovičová a žiačky IV. A
 
To, že sme sa mohli zúčastniť na takomto projekte, napriek tomu, že nie sme cirkevná škola, nás veľmi potešilo. Bolo veľmi zaujímavé a inšpirujúce vidieť toľko umeleckých diel prezentovaných na javisku. Videli sme rôzne predstavenia, ktoré si žiaci spoločne s pomocou pedagógov sami vytvorili, ale aj interpretácie rôznych diel známych autorov. Naša škola prispela do programu tiež, a to programom, ktorý pripravili žiacky IV. A triedy. My sme rady, že sme sa mohli podieľať na vyplnení voľného času našich spolužiačok aktivitami, ktoré sme si pre ne pripravili, či programom, ktorý obsahoval návštevu Steel Parku, interaktívneho múzea, kde sme sa spoločne zabavili, ale aj naučili zopár nových vecí. Radi by sme sa aj naďalej podieľali na rôznych programoch, do ktorých sa naša škola zapája, pretože každý z nich je niečím špeciálny a obohacujúci. 
Rebeka Jakubová, Zuzana Rampáčková, Barbara Weinbergerová
Žiačky III. B
 
   
   
   
   
 

Najnovšie