SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Výstava Comenius

Výstava Comenius

9. – 30. októbra – 2012 sa koná

Výstava projektu We have the same colours
v Poľskom kultúrnom stredisku na Klobúčnickej ulici v Bratislave
 
prezentuje časť študentských prác - aktivít, ktoré vznikli počas dvojročného projektu Comenius pod názvom We have the same colours. Na projekte spolupracovali žiaci dvoch škôl – zo Slovenska žiaci Pedagogickej a sociálnej akadémie, Bullova 2 v Bratislave a z Poľska žiaci Gymnázia v Mońkach. Počas projektu žiaci predstavovali seba, svoju krajinu a rodné mesto prostredníctvom vlastných fotografií a prezentácií v anglickom jazyku. Naša škola na výstave prezentuje práce študentov - cyklus fotografií Bratislavy, textilné koláže inšpirované fotografiami, rodostromy, slovensko-poľsko–anglický slovník a postrehy študentov zachytávajúce ich dojmy po návšteve Poľska. Všetkých na výstavu srdečne pozývame, pozrieť si ju môžete kedykoľvek – inštalovaná je do výkladov na Klobúčnickej ulici.
Mgr. T. Filová a všetci, ktorí sa na projekte zúčastnili
  Fotogaléria TU...
   
18. - 23. októbra  2012
Žiaci III. B a IV. B na výstave v Poľskom kultúrnom stredisku.
 
V rámci predmetu Služby v cestovnom ruchu sa žiaci III. B a IV. B triedy dňa 18. a 23.októbra 2012 zúčastnili výstavy našich štvrtákov (IV. C) zapojených do projektu s názvom We have the same colours, ktorá bola nainštalovaná v priestoroch Poľského kultúrneho strediska na Klobučníckej ulici v Bratislave. Boli sme zvedaví a zároveň sme chceli  podporiť  aktívnych študentov zo IV. C, ktorí počas dvoch rokov pracovali na projekte spolu so žiakmi gymnázia z Poľska a formou prezentácie fotografií a prác tak zmapovali výsledky svojho snaženia. Výstava sa nám páčila a bola pre nás inšpiratívna.
ŠTVRTÁCI SUPER!
Okrem dojmov z výstavy sme si odniesli informácie o službách Poľského inštitútu vo sfére šírenia informácií z kultúry a cestovného ruchu v Poľsku na území Slovenska, s ktorými nás oboznámili pracovníci tejto inštitúcie.
Lenka Kaničková a Dominika Frantová z III. B
  Fotogaléria TU...
 
 
   
   
   

Najnovšie