SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Aerobik Majstrovstvá SR

Aerobik Majstrovstvá SR

Dňa 12.1.2012 sa dve študentky našej školy - Katarína Kučerová a Karolína Bodorová z III.A triedy  pod vedením profesorky Mgr. Oľgy Sedliakovej - zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v aerobikovom maratóne stredoškolákov, ktorý sa konal na FTVŠ- UK v Bratislave . 
Cvičenie trvalo 4 hodiny a bolo mimoriadne fyzicky náročné. Cvičitelia sa striedali každú hodinu. Na Majstrovstvách bratislavského kraja sa vystriedali tiež štyria cvičitelia, z toho Andrea Valovičová a Jany Landl (viedol hodinu cvičenia aj na Majstrovstvách Slovenska) sú našimi bývalými žiakmi.
Hoci Katka Kučerová postúpila na republikové majstrovstvá z I. miesta, ani jedna z našich cvičeniek sa neprebojovala v rámci Slovenska do desiatky najlepších. Napriek tomu im blahoželáme k účasti v celoštátnom finále a k úspešnej reprezentácii našej školy.
Fotografie z podujatia: v prílohe a na link: www.aerobik-mladost.sk vo fotogalérii pod dátumom 12.1.2012.
 

Najnovšie