SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Dansko_študium

Dansko_študium

Bezplatné štúdium na vysokej škole v DánskuMoje meno je Roman Hutira a pod hlavičkou Scandinavian study zastupujeme u nás doma univerzity a vzdelávacie inštitúcie z Dánska.
 
Aj v roku 2012 sme sa rozhodli opäť predstaviť možnosť štúdia na vysokej škole v Dánskom kráľovstve širšiemu okruhu študentov končiacim stredoškolské vzdelanie na Slovensku. V minulom roku sme dali šancu dosiahnuť kvalitné vzdelanie v zahraničí skoro stovke študentov zo Slovenska a Čiech.
 
Celé štúdium je pre študentov v Dánsku na rozdiel od napríklad Anglicka či USA bezplatné. Všetky náklady na študenta, ktoré predstavujú približne 9000 € na rok hradí dánska vláda. V Dánsku neexistujú prijímacie skúšky ako ich poznáme u nás, a jediným predpokladom na prijatie na univerzitu je dobrý priemer známok so strednej školy, znalosť anglického jazyka na stredoškolskej úrovni a správna motivácia.

 
Pre našich študentov sú určite zaujímavé odbory ako:
Hospitality management
Hotel management
Marketing, International sales
IT and Computer science
Fashion design
Architectural Technology
IT Network and Electronics Technology
Graphic design
Web design
...a mnoho iných.

 
Našou výhodou je:
Sami, partíme k absolventom jednej zo škandinávskych univerzít a vďaka našim predchádzajúcim skúsenostiam z Dánska dokážeme poradiť našim budúcim študentom.
Iba cez Scandinavian study má študent šancu si podať až tri prihlášky za jednotný administratívny poplatok. V prípade, ak študent nebude prijatý, administratívny poplatok sa mu vráti.
V prípade ak študent nie je držiteľom IELTS alebo TOEFL certifikátu, je možné absolvovať náhradný test z anglickeho jazyka u nás zdarma.
V prípade Vášho záujmu o komplexné informácie ohľadom štúdia v Dánsku by som Vás rád pozval na naše webové stránky www.scandinavianstudy.com alebo na Facebook, kde sa dozviete kompletné informácie o nás, našich hodnotách a bezplatnom vysokoškolskom štúdiu v Dánsku.
S pozdravom pekného dňa

 
Roman

 
V Bratislave dňa 6.1. 2012

 
Roman Hutira
Scandinavian study

 
skype: roman.scandinavianstudy
tel: +421 949 224 728
email: roman@scandinavianstudy.com
Scandinavian study zastupuje na Slovensku najvačšie vzdelávacie inštitúcie v Dánsku, University College of Northern Jytland, Business Academy Aarhus, Lillebaelt Academy of Professional Higher Education, ZIBAT Roskilde, TEKO a Aalborg university, ktoré sú aktívne v oblasti vzdelávania, vývoja a inovácií a poskytujú vzdelanie v troch hlavných oblastiach – technológie, business a di zajn.
  
 

Najnovšie