SOŠPg Bullova 2 SOŠPg Bullova 2

Roland_Hiroš

Roland_Hiroš

ROLAND HIROŠ

 
Mladý ambiciózny DJ už ako 14 ročný chlapec mal k hudbe a Djingu veľmi blízko. V clube, ktorý vlastnil jeho otec, mal možnosť si popočúvať a zoznámiť sa s djmi, ktorí pravidelne účinkovali v tomto clube. Presne v tom čase sa prvýkrát oboznámil s CD prehrávačmi, gramofónmi a djskými praktikami. Postupne jeho veľké chcenie a zvedavosť ho donútila, aby sa viac začal vžívať do tajov djingu a celkovo do tajov elektronickej hudby. Srdcovou záležitosťou sa mu stali hudobné štýly ako Progressive house, Tech-house, ale najmä Progressive Trance ! 
Na scéne sa objavil v roku 2010, kedy sa stal členom bookingu Techron.sk pod krídlami tohto bookingu je dodnes. V tom roku Ronn odohral úspešnú party z názvom Beach Tech, kde jeho účinkovanie zanechalo vynikajúci dojem a svojím progressive trance-om roztancoval naozaj každého návštevníka tejto party. Ďalšia vynikajúca prezentácia tohto pána nenechala na seba dlho čakať ani na clubovke Feel 4 Fun v Krupine, kde priviedol do euforického šialenstva celý Slovan club. 
Prišiel rok 2011 a Ronn sa predstavil na najväčšom elektronickom festivale v rámci Slovenska – Beefree, kde svojim odohraným setom zanechal na návštevníkoch tohto festivalu veľmi príjemný dojem. Tento rok si zahral aj na významných clubovkách na Slovensku, kde si zahral po boku známych mien nielen na Slovensku ale aj vo svete. 
Postupom času Ronn cít,i že potrebuje niečo viac, a preto sa pomaličky ale iste pretavuje i do producentského chlebíčka, do ktorého sa snaží investovať čo najviac zo seba. Pre Ronna sa začína nové obdobie, do ktorého vstupuje s veľkou chuťou a ambíciami, s ktorými dúfa, že to z jeho tvorbou a celkovo pôsobením na scéne pôjde čo najlepšie. 
Ronn sa čoraz viac sa predstavuje i v mediálnom svete rádiových prijímačov, čoho výsledkom je Europa2 –Dance Exxtravaganza 
Radio SITY - Comuniqueation show ( Pravideľným hosťom )
 
Link na stiahnutie:     http://soundcloud.com/rones-ronn/rones-ronn-move-on-2 
Oplatí sa, skvelá hudba!   
 

Najnovšie